Wszystkie ogłoszenia
Dom z gruntami rolnymi położony w Noskowie
Na sprzedaż przestronny dom położony w spokojnej miejscowości Nosków, niedaleko Jarocina. Nieruchomość idealna dla rodziny, osób ceniących przestrzeń oraz kontakt z naturą. Najważniejsze informacje:...
699000 PLN
230 m2
3039 PLN/m2
Dom z gruntami rolnymi położony w Noskowie
1499000 PLN
230 m2
6517 PLN/m2
Mieszkanie do wynajęcia- Jarocin, 38 m2
DO WYNAJĘCIA mieszkanie położone w Jarocinie na os. Konstytucji 3- Maja. Lokal o powierzchni użytkowej 38 m2 położony na 3 piętrze w bloku i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz korytarza...
1500 PLN
38 m2
39 PLN/m2
Nowa cena!--- Lokal pod działalność
Gotowa restauracja w Chwalęcinie – działaj od zaraz! 🍽️ Szukasz lokalu gastronomicznego gotowego do prowadzenia biznesu? Ta oferta jest dla Ciebie! Przestronny, w pełni wyposażony lokal w Chwalęcinie,...
459000 PLN
330 m2
1391 PLN/m2
Domek położony wśród pól, niedaleko lasu!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego wybudowanego w latach 50- tych, o powierzchni około 70 m2, który przeszedł generalny remont wewnętrzny w 2022 roku....
297000 PLN
70 m2
4243 PLN/m2
Nowa cena!- Nieruchomość w centrum Koźmina Wlkp.
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 206 m2 w położona w centrum Koźmina Wielkopolskiego. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na obiekt mieszkalno- usługowy. W chwili obecnej na grunc...
98000 PLN
206 m2
476 PLN/m2
Dom z działką położony w cichej okolicy Jarocina.
NA SPRZEDAŻ dom mieszkalny położony w Jarocinie na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Budynek wolnostojący, piętrowy o pow. użytkowej około 185 m2 usytuowany na działce o pow. 449 m2...
649000 PLN
185 m2
3508 PLN/m2
Dom na osiedlu Ługi w Jarocinie
NA SPRZEDAŻ dom mieszkalny położony w Jarocinie na osiedlu Ługi. Budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, w całości podpiwniczony o łącznej pow. użytkowej około 180 m2 usytuowany na dz...
879000 PLN
180 m2
4883 PLN/m2
Dom w Jarocinie- os. Ługi
Na sprzedaż dom z okresu międzywojennego w zabudowie bliźniaczej do remontu (powierzchnia mieszkalna ok. 120m2) położony w Jarocinie, parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony, us...
399000 PLN
120 m2
3325 PLN/m2
Działka budowlana- Suchorzew
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 760 m2 w miejscowości Suchorzew, k. Pleszewa. Działka w kształcie prostokąta o szerokości frontu około 22 m. Media: woda, prąd - w drodze. Działka nie opłot...
87000 PLN
760 m2
114 PLN/m2
‹
1
2
›