Używamy plików cookies (tzw. „ciasteczka”) w celu optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia statystyk. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki. ZAMKNIJ
Usługi
POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAM
Zamierzacie Państwo bezpiecznie kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość? Jesteśmy dla Państwa! Pomożemy w załatwieniu wszystkich formalności i wytłumaczymy zawiłości związane z transakcją. Będziemy z Państwem od początku, aż do momentu podpisania umowy ostatecznej. Zapewnimy kompleksową opiekę na trudnym rynku nieruchomości.
DORADZTWO I PORADY PRAWNE W ZAKRESIE NIERUCHOMOŚCI
Poprowadzimy Państwa w gąszczu przepisów. Podpowiemy jakie są prawa, obowiązki i konsekwencje podejmowania przez Państwa różnych kroków na rynku nieruchomości. Przekujemy naszą wiedzę i doświadczenie w Państwa dobre decyzje.
REGULACJA STANÓW PRAWNYCH NIERUCHOMOŚCI
Pomożemy rozwiązać problemy związane z niejasnym stanem prawnym nieruchomości. Analizujemy sytuację, prześwietlamy wiązki praw i podejmujemy kolejne kroki, żeby zakończyć temat. Doradzimy w trudnych sprawach związanych np. z dziedziczeniem, czy podziałem majątku.
ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
Uważamy, że utrzymywanie nieruchomości w dobrym stanie, to najlepsza ochrona kapitału. Dlatego zapewnimy kompleksową i profesjonalną opiekę nad nieruchomościami przez transparentne prowadzenie formalności, nadzór nad jej bieżącym funkcjonowaniem i planowanie inwestycji, które polepszą jej stan.