Używamy plików cookies (tzw. „ciasteczka”) w celu optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia statystyk. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki. ZAMKNIJ
Wróć do listy
Lokale NA SPRZEDAŻ Jarocin

Nowa cena!- Budynek pod działalność wraz z domem.

Opis

NA SPRZEDAŻ budynek z przeznaczeniem pod działalność produkcyjno- usługową oraz dom mieszkalny, położone w Jarocinie na osiedlu domków jednorodzinnych, usytuowane na działce o pow. 1867 m2.
BUDYNEK UŻYTKOWY o powierzchni około 550 m2, idealny do prowadzenia działalności produkcyjno- usługowej, usytuowany na działce ze swobodnym wjazdem z ulicy.
Budynek dwukondygnacyjny (parter+ piętro).
PARTER o powierzchni około 350 m2, składa się z kilku pomieszczeń, kotłowni, biura.
PIĘTRO o powierzchni ok. 200 m2 składa się z pomieszczenia socjalnego- stołówki, szatni, łazienki, korytarza oraz magazynu.
Budynek wyposażony w media: instalację elektryczną, siła, telefoniczną, wodno- kanalizacyjną, wentylację mechaniczną, sprężarkę powietrza do urządzeń mechanicznych. Ogrzewanie centralne- piec na eko-groszek.
DOM MIESZKALNY: wolnostojący, piętrowy o pow. użytkowej około 265 m2, składający się z 2 mieszkań z osobnymi wejściami. Łącznie w budynku mieści się z: 8 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki, WC, korytarze, kotłownia, pomieszczenia gospodarcze.
Budynek wybudowany i oddany do użytkowania ok. 2000 roku; mur podwójny z cegły (pomiędzy wata), elewacja budynku otynkowana. Dach skośny pokryty dachówką betonową. Okna plastikowe w kolorze białym.
Budynek wyposażony w media: instalacja elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, CO- piec gazowy dwu-funkcyjny oraz kominek.
Dojazd do posesji bezpośredni drogą asfaltową.

Cena:
1 490 000 zł. DO NEGOCJACJI!  

KONTAKT:

tel. 661-648-503---- Jolanta Ignasiak –licencja zawodowa nr 15907. 
Jarocin, ul. Wodna 8


Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI Ignasiak. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów bez pisemnej zgody KANCELARII NIERUCHOMOŚCI jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej (podstawa: ustawa z 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.