Używamy plików cookies (tzw. „ciasteczka”) w celu optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia statystyk. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki. ZAMKNIJ
Wróć do listy
Lokale NA SPRZEDAŻ Jarocin

Inwestycja w centrum Jarocina

Opis

NA SPRZEDAŻ nieruchomość handlowo – usługowa, składająca się z trzech budynków o łącznej powierzchni użytkowej około 800 m2, na działce o pow. 833 m2. Nieruchomość znajduje się w centrum Jarocina przy ul. Targowej.
Nieruchomość wyposażona w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową.
Budynek nr 1 – wybudowany w 2014 roku, piętrowy, dwa lokale użytkowe, parter pow. około 75 m2, piętro pow. około 85 m2, wyposażone w zaplecze socjalno - sanitarne, ogrzewanie podłogowe, podlicznik na prąd i wodę, obecnie wynajmowane.
Budynek nr 2 – zmodernizowany w 2007 roku, piętrowy, na parterze dwa lokale użytkowe, o łącznej pow. użytkowej około 140 m2, wyposażone w zaplecze socjalno – sanitarne, instalację C.O., podliczniki na prąd i wodę, obecnie wynajmowane. Na parterze znajduje się jeszcze magazyn z częścią socjalno – sanitarną o pow. użytkowej około 60 m2. Na piętrze duża sala bilardowa z zapleczem sanitarnym o pow. około 95 m2, ogrzewanie podłogowe, duży taras o pow. około 120 m2 z wyjściem z budynku nr 1 i budynku nr 3.
Budynek nr 3 – wybudowany w 2000 roku, piętrowy, na parterze sala kręgielni o pow. około 180 m2, na piętrze duża sala z barem i zapleczem sanitarnym o pow. około 165 m2, ogrzewanie podłogowe, wyjście na taras.
Teren nieogrodzony, przed budynkiem parking z miejscami postojowymi, wjazd i wyjazd bezpośrednio z ul. Targowej.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU MNIEJSZEJ DZIAŁKI, WYDZIELONEJ WRAZ Z NAJNOWSZYM BUDYNKIEM Z 2014 R. 

Naszym klientom oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup wymarzonej nieruchomości. Klienci otrzymują indywidualne i profesjonalne wsparcie przy wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej.

Cena: 2 390 000 zł. DO NEGOCJACJI!

KONTAKT: tel. 661- 648- 503---- Jolanta Ignasiak – pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa, licencja zawodowa nr 15907.
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.