Używamy plików cookies (tzw. „ciasteczka”) w celu optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia statystyk. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki. ZAMKNIJ
Wróć do listy
Lokale NA SPRZEDAŻ Chwalęcin

Lokal pod działalność

Opis

Prezentujemy gotowy lokal użytkowy z całym wyposażeniem niezbędnym do prowadzenia działalności gastronomicznej lub restauracji.
Obiekt zlokalizowany jest miejscowości Chwalęcin w odległości ok. 15 km od Jarocina, 30 km od Śremu, 30 km od Środy Wlkp.
Budynek parterowy, wybudowany został w latach 70- tych (ok. 100 m2 powierzchni) i rozbudowany w znacznej części w 2008 roku (ok. 230 m2).
Na łącznej powierzchni ok. 330 m2 znajdują się następujące pomieszczenia: 3 sale restauracyjne, przestronna kuchnia, toalety, część socjalna, pomieszczenie chłodnicze, pomieszczenia gospodarcze, pomieszczenie biurowe, kotłownia, korytarze.
Wyposażenie całego lokalu m.in. krzesła, stoły, zastawy stołowe, profesjonalne wyposażenie kuchenne- zawarte w cenie ofertowej.
Dostępne media: energia elektryczna, siła, woda, zbiornik bezodpływowy, internet, CO- piec na eko-groszek.
Nieruchomość wyposażona w rolety antywłamaniowe, monitoring zewnętrzny i wewnętrzny, system alarmowy oraz klimatyzację.
Przed lokalem znajduję się taras ze stolikami oraz stałym zadaszeniem, natomiast za lokalem drewniane altanki.
Działka, na której stoi budynek ma powierzchnię ok. 1000 m2, ogrodzona. Wjazd od frontu otwarty, utwardzony z parkingiem na kilkanaście samochodów.

CENA: 497 000,00 zł. DO NEGOCJACJI.
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

KONTAKT:
Tel. 661- 648- 503----- Jolanta Ignasiak – pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa, licencja zawodowa nr 15907.


Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI Piotr Ignasiak. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów bez pisemnej zgody KANCELARII NIERUCHOMOŚCI jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej (podstawa: ustawa z 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).