Używamy plików cookies (tzw. „ciasteczka”) w celu optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia statystyk. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki. ZAMKNIJ
Wróć do listy
Mieszkania NA SPRZEDAŻ Kolniczki

Mieszkanie gotowe do zamieszkania w m. Kolniczki

Opis

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w miejscowości Kolniczki (gm. Nowe Miasto nad Wartą). Lokal o powierzchni użytkowej 100,6 m2 stanowi odrębną własność z udziałem ułamkowym w gruncie oraz częściach wspólnych budynku.
Mieszkanie usytuowane na parterze, posiadające samodzielne wejście bezpośrednio z ulicy; składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, kotłowni oraz przedpokoju.
Mieszkanie przeznaczone do zamieszkania, niewymagające ponoszenia większych nakładów finansowych.,
Okna w mieszkaniu wymienione na plastikowe (od wewnątrz w kolorze białym, na zewnątrz w kolorze brązowym), wyposażone w rolety zewnętrzne.
Instalacje: wodno- kanalizacyjna, energetyczna, CO- własne- węglowe.

W mieszkaniu pozostaje całe wyposażenie kuchni oraz duża szafa w zabudowie w jednym z pokoi.

Do lokalu przynależy piwnica oraz boks gospodarczy i garaż.

CENA: 233 000 zł. Do negocjacji.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

KONTAKT:
Tel. 661-648-503-------Jolanta Ignasiak – pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa, licencja zawodowa nr 15907


Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest AGENCJA OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI Jolanta Ignasiak. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów bez pisemnej zgody AGENCJI OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej (podstawa: ustawa z 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).