Używamy plików cookies (tzw. „ciasteczka”) w celu optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia statystyk. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki. ZAMKNIJ
Wróć do listy
Domy NA SPRZEDAŻ Śmiełów

Budynek w m. Śmiełów (gm. Żerków)

Opis

NA SPRZEDAŻ budynek o powierzchni użytkowej ok. 80 m2, usytuowany na działce o powierzchni 300 m2, położony w m. Śmiełów (gm. Żerków). Budynek można zaadoptować na cele mieszkalne po uzyskaniu zgody na zmianę sposobu użytkowania. Obecnie w budynku prowadzony jest sklep wielobranżowy.
Nieruchomość wyposażona w instalacje: elektryczną, wodną, kanalizacyjną- szambo, CO- węglowe.
Teren ogrodzony.
Cena: 179 000 zł. DO NEGOCJACJI!
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
KONTAKT:
Tel. 661-648-503----Jolanta Ignasiak – pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa, licencja zawodowa nr 15907.


Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest AGENCJA OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI Jolanta Ignasiak. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów bez pisemnej zgody AGENCJI OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej (podstawa: ustawa z 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).