Używamy plików cookies (tzw. „ciasteczka”) w celu optymalizacji korzystania ze stron internetowych, tworzenia statystyk. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki. ZAMKNIJ
Wróć do listy
Domy NA SPRZEDAŻ Jarocin

Posiadłość idealna dla pasjonata koni-ok. Jarocina

Opis

Na sprzedaż nieruchomość w odległości około 15 km od Jarocina o pow. około 4,5 ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym parterowym z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej około 270 m2.
PARTER: o pow. około 140 m2: hol, kuchnia, salon, pokój i łazienka, pokój gościnny z łazienką i osobnym wejściem.
PIĘTRO: o pow. około 130 m2: 4 pokoje, hol, garderoba i łazienka.
Budynek wyposażony w instalacje: wodociągowa, przydomowa oczyszczalnia ścieków, elektryczna, telefoniczna, CO (piec miałowy i olejowy).
W obejściu znajduje się stajnia angielska dla koni o pow. około 35 m2, stajnia z siodlarnią o pow. około 40 m2, odrestaurowana stodoła o pow. około 170 m2, budynek gospodarczy z garażem o długości 33 m, szerokości 4 m. Wszystkie dachy budynków wyremontowane w 2016 roku.
Około 3 ha stanowi ogrodzony teren, w skład którego wchodzą padok i wybieg dla koni.
Nieruchomość malowniczo położona wśród lasów, możliwość wykorzystania na pensjonat z miejscami noclegowymi, małe ranczo z możliwością hodowli koni i uprawiania sportu jeździeckiego. Miejsce atrakcyjne i ciekawe dla ludzi ceniących intymność, ciszę, spokój, kochających przyrodę i lubiących podziwiać pięknewidoki.  

CENA: 1 499 000 zł. Do negocjacji.

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

KONTAKT:
tel. 661-648-503----Jolanta Ignasiak– pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa, licencja zawodowa nr 15907.